• Jaroslav Malý

Bude pátá výhra?

Aktualizace: 23. čvn 2020

https://www.mountfieldhk.cz/clanek.asp?id=Bude-pata-vyhra-Lvi-opet-zmeri-fotbalove-sily-s-Novym-Hradcem-9939&fbclid=IwAR1JMBZkxLew38FjAA8zH1PCAnzN0bFrJ0dcNr3YSkYFyR1m1QPX6gqPDiQ


Výhry 4:3 po penaltách, 3:2, 4:3 po penaltách a 4:2. Hradečtí hokejisté v posledních čtyřech letech na Novém Hradci prokázali, že ani fotbal jim není cizí. Letos budou mít šanci zaokrouhlit počet vítězství na "bůra". Všem je ale už nyní jasné, že v úterý 16. června o výhru v prvé řadě nepůjde. Hlavně dobře potrénovat a potěšit všechny přítomné.

V posledních letech je dobrým zvykem, že se hradečtí hokejisté představují v průběhu letní přípravy na zeleném pažitu. Od roku 2016 měří síly s Novým Hradcem a na tuto tradici navážou v úterý 16. června od 17:00. Právě na tento čas je totiž naplánován úvodní výkop přátelského fotbalového utkání mezi místními fotbalisty a hradeckými hokejisty. Čestný výkop provede senátor České republiky prof. Jaroslav Malý, který zároveň věnuje fotbalovému klubu míče.

Vloni řídil vítězství Mountfieldu HK dvougólový Patrik Miškář, který letos už v kádru není. Kdo po něm převezme roli střelce? A kdo se postaví do brány? Bude to znovu Radovan Pavlík, který dokázal vychytat dvě předchozí výhry? To budeme vědět v úterý navečer. Po přátelském zápase každopádně přijde na řadu autogramiáda, které se zúčastní téměř kompletní parta okolo kapitána Radka Smoleňáka.

Na akci bude mít svůj stánek také fanshop Mountfield HK, který bude nabízet širokou paletu klubových předmětů. Od dresů, přes šály, kšiltovky, klobouky, trumpety, plakáty až po produkty z hráčské kolekce k podpisům hradeckých hokejistů.
2 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše