• Jaroslav Malý

Hlušice, Starý Bydžov a Vinary

Slunečné středeční odpoledne a podvečer strávila naše pojízdná ambulance na návštěvě obcí Hlušice, Starý Bydžov a Vinary.

Ze všech dosavadních výjezdů byl tento zatím nejdál. Na západ od Hlušic už začíná Středočeský kraj a končí můj senátní obvod. O to větší radost jsem měl, že když jsme tam přijeli, pár prvních návštěvníků už tam na nás natěšeně čekalo. Se všemi jsme se pozdravili, probrali zdravotnickou situaci i jiné věci, rozloučili se a vyrazili do nedalekého Starého Bydžova. Tam jsme byli poblíž obchodu a já se nemohl zbavit dojmu, že už jsem tam někdy takhle stál. Ale nebylo to deja vu, já jsem tam skutečně byl. Se svou pojízdnou ambulancí, když jsme kampaňovali před šesti lety Poslední zastávka ve Vinarech byla také velmi příjemná. Ambulanci jsme zaparkovali poblíž sochy Panny Marie s výhledem na rybník. Přivítala nás tam šarmantní paní starostka i se svým místostarostou, na kus řeči jsme zastavili paní s dvoukolákem plným švestek, lidi se rádi nechali zvát na svačinku v podobě měnického chleba s pomazánkou... jedinou vadou na kráse bylo, že nám v průběhu odpoledne lidi rozebrali všechny letáky, tak jsem rozdával alespoň své vizitky

Ve čtvrtek má pojízdná ambulance pauzu. Ale na cestu se opět vydá hned v pátek, kdy navštívíme Lodín, Stračov a Petrovice. Už se těšíme!
28 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše