• Jaroslav Malý

Nezávislý kandidát

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/senatori-cssd-nezavisly-kandidat-socialni-demokracie-volby.A200603_091052_domaci_aug


Senátor Jaroslav Malý se na podzim rozhodl obhájit svůj mandát. Že do voleb v senátním obvodu Hradec Králové ale půjde jako nezávislý, oznámil v pondělí. Před šesti lety se do Horní komory Parlamentu dostal jako nestranický kandidát ČSSD.


Podle krajského předsedy strany Jana Birkeho bude mít Malý i nadále podporu sociální demokracie. „Pro nás je důležitý Jaroslav Malý jako člověk a ne stranické tričko. V Senátu odvedl kus práce a je pro nás prioritou, aby dál pokračoval v Senátu,“ řekl Birke ČTK.

„Pro pozici zcela nezávislého kandidáta jsem se nerozhodoval dlouho. Za šest let v senátu jsem zjistil, že senátor je především osobnost, stranická příslušnost je, na rozdíl od poslanců, méně rozhodující. Proto jdu do voleb nezávisle a budu žádat voliče o podporu formou podpisu petičního archu,“ komentoval Malý své rozhodnutí.


„Věřím, že podpisů se sejde mnohem víc než potřebná tisícovka. Pokud ano, bude to pro mě potvrzení, že voliči mě ve volbách skutečně chtějí,“ dodal senátor. Podpisy pro svou nominaci už začal shánět.


43 zobrazení0 komentář

Prof. MUDr. Jaroslav Malý, CSc

© 2021 Jaroslav Malý

Zadavatel: Jaroslav Malý

Zpracovatel: Eliška Oberhofnerová

  • Facebook Clean Grey
  • Šedý Instagram Icon
  • Šedý YouTube Icon

Proudly created with Wix.com